O společnosti AV EQUEN

AV EQUEN vznikla v roce 2012 a v současné době disponuje takřka 30 zaměstnanci. Postupně se vyprofilovala mezi nejvýznamnější české firmy pro oblast stabilizace provozní vody v topných a chladících systémech. Společnost je spolehlivým dodavatelem, přímým výrobcem a též vývojářem špičkových přípravků a mechanických magnetických filtrů pro bezproblémový chod těchto systémů. Díky spolupráci s dodavateli topných soustav je schopna reagovat na jejich specifické požadavky a aktuální technologický vývoj.

AV EQUEN se stále výrazněji věnuje perspektivní oblasti úpravy pitné a využití dešťové vody. Ve svém sortimentu disponuje zařízeními, která účinně brání tvorbě a usazování vodního kamene. Její filtrační sady napomáhají efektivnímu využití dešťové vody na zahradách a v domácnostech. V neposlední řadě nabízí filtry a úpravny vody ze studní a vrtů. Ucelené informace naleznete na webu Moje čistá voda.

AV EQUEN pro kompletní rozsah své činnosti poskytuje odborné konzultace, laboratorní analýzy vody, komplexní projektová řešení a rozsáhlý školící program.

S našimi produkty či službami se můžete setkat jako součást dodávek technologických celků významných investičních projektů, obchodních či zábavních center, business parků, sportovních areálů či výrobních objektů. Taktéž spolupracujeme s předními producenty v oblasti tepelné techniky, pro které pod privátními značkami vyrábíme kapaliny dle definovaných specifikací a parametrů.

Nejvýznamnější realizované dodávky investičního charakteru si můžete prohlédnout ZDE.

Mezníky vývoje společnosti AV EQUEN si můžete prohlédnout TADY.

K dispozici pro Vás máme i základní prezentaci společnosti ve formátu .PDF.

Těšíme se na naši spolupráci!

O společnosti AV EQUEN