AV EQUEN: O společnosti

AV EQUEN vznikla v roce 2012 a v současné době disponuje takřka 30 zaměstnanci. Postupně se vyprofilovala mezi nejvýznamnější české firmy pro oblast stabilizace provozní vody v topných a chladících systémech. Společnost je spolehlivým dodavatelem, přímým výrobcem a též vývojářem špičkových přípravků a mechanických magnetických filtrů pro bezproblémový chod těchto systémů. Díky spolupráci s dodavateli topných soustav je schopna reagovat na jejich specifické požadavky a aktuální technologický vývoj.

AV EQUEN se stále výrazněji věnuje perspektivní oblasti úpravy pitné a využití dešťové vody. Ve svém sortimentu disponuje zařízeními, která účinně brání tvorbě a usazování vodního kamene. Její filtrační sady napomáhají efektivnímu využití dešťové vody na zahradách a v domácnostech. V neposlední řadě nabízí filtry a úpravny vody ze studní a vrtů. Ucelené informace naleznete na webu Moje čistá voda.

AV EQUEN pro kompletní rozsah své činnosti poskytuje odborné konzultace, laboratorní analýzy vody, komplexní projektová řešení a rozsáhlý školící program.

S našimi produkty či službami se můžete setkat jako součást dodávek technologických celků významných investičních projektů, obchodních či zábavních center, business parků, sportovních areálů či výrobních objektů. Taktéž spolupracujeme s předními producenty v oblasti tepelné techniky, pro které pod privátními značkami vyrábíme kapaliny dle definovaných specifikací a parametrů.

Společnost AV EQUEN se od 1. června 2021 zařadila mezi společnosti, které jsou oprávněny označit vlastní vyráběné produkty ochrannou známkou Český výrobek. Označení Český výrobek se týká více než 40 vyráběných filtrů a úpraven vod pro topné a chladící systémy, a dále i ochranných, čistících a provozních kapalin.

Nejvýznamnější realizované dodávky investičního charakteru si můžete prohlédnout ZDE.

Mezníky vývoje společnosti AV EQUEN si můžete prohlédnout TADY.

K dispozici pro Vás máme i základní prezentaci společnosti ve formátu .PDF.

Těšíme se na naši spolupráci!

O společnosti AV EQUEN